Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Medizyme Foam – gotowy do użycia preparat enzymatyczny w pianie do mycia narzędzi i innych wyrobów medycznych 750 ml

10.03.03.60
58,50 zł brutto

Medizyme Foam jest nowoczesnym i niezwykle skutecznym preparatem, który rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne, zapobiega zasychaniu zabrudzeń.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Medizyme Foam – gotowy do użycia preparat enzymatyczny w pianie do mycia narzędzi i innych wyrobów medycznych 750 ml

Medizyme Foam jest nowoczesnym i niezwykle skutecznym preparatem, który rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne, zapobiega zasychaniu zabrudzeń. Aplikuje się go w sposób wygodny i bezpieczny – za pomocą spryskiwacza. Formuła preparatu została opracowana na bazie kompleksu trzech enzymów: proteazy, lipazy i amylazy oraz niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Taki skład gwarantuje efektywne rozpuszczanie zabrudzeń organicznych takich jak krew, ropa, białko, itp. Ułatwia to ich niwelowanie bez dodatkowego szorowania. Preparat uniemożliwia utrwalanie zanieczyszczeń w procesach koagulacji i zasychania.

Preparat Medizyme Foam ma neutralne pH oraz zawiera substancje antykorozyjne, dzięki czemu chroni narzędzia, zapobiega uszkodzeniom i korozji. Środek cechuje się wysoką kompatybilnością materiałową. Narzędzia zwilżone preparatem Medizyme Foam mogą być pozostawione bezpiecznie nawet na 72 godziny. Opakowanie zostało wyposażone w bardzo wygodny aplikator z końcówką spieniającą, co pozwala na szybkie i bezpieczne stosowanie. Preparat jest przyjazny dla środowiska – jego składniki ulegają biodegradacji. Wykazuje wysoką skuteczność bakteriostatyczną potwierdzoną badaniami.

Cechy produktu:

  • do użytku profesjonalnego,
  • skuteczny w rozpuszczaniu zanieczyszczeń organicznych,
  • szybki w zastosowaniu,
  • zapobiega utrwalaniu zabrudzeń,
  • bakteriostatyczny,
  • chroni narzędzia przed korozją,
  • bezpieczne pozostawienie narzędzi zwilżonych preparatem aż to 72 godzin,
  • wygodna i bezpieczna forma aplikacji – spieniający spryskiwacz,
  • przyjazny dla środowiska,
  • opakowanie 750 ml.

Sposób zastosowania:

Preparat jest gotowy do użycia i nie należy go rozcieńczać. Zaaplikować równomiernie pianę bezpośrednio na narzędzia lub inne wyroby medyczne. Zwrócić uwagę by cała powierzchnia narzędzi została pokryta preparatem. Pozostawić przynajmniej na 15 minut. Dokładnie wypłukać narzędzia przed ręcznym lub maszynowym procesem mycia i dezynfekcji.

Skład produktu:

Kompleks trzech enzymów (proteaza, lipaza, amylaza), niejonowe związki powierzchniowo czynne.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.