Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


O firmie

Misja

Łączymy ludzi wokół wspólnych wartości, aby zmieniać życie Pacjentek na szczęśliwsze oraz zapewniać sukces naszym Klientom jak również nam samym jako organizacji.

Co robimy

  • Badamy potrzeby i oczekiwania Klientów
  • Pomagamy Kobietom w rozwiązywaniu problemów ze zdrowiem poprzez dostarczanie wysokiej jakości wyrobów medycznych
  • Rozszerzamy naszą ofertę asortymentową poprzez poszukiwanie nowych produktów
  • Zatrudniamy i doceniamy ludzi o wysokim poziomie zaangażowania, pasji, uczciwości i pomysłowości

Jak działamy

Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, które mogą przyczynić się w znaczący sposób do poprawy komfortu życia kobiet. Poprzez innowacyjne produkty pomagamy kobietom rozwiązywać ich problemy mając na uwadze takie kwestie jak: najmniejsza inwazyjność metody leczenia, najkrótszy czas potrzebny do poprawy stanu zdrowia, największa satysfakcja Pacjentki. 

Poprzez wygodny w obsłudze sklep internetowy femizone.pl ułatwiamy proces zakupowy. Wydajny system logistyczny pozwala nam zapewnić maksymalną dostępność produktów oraz realizację zamówień z dnia na dzień.

To wszystko jest możliwe wyłącznie dzięki pracy wielu osób. Dlatego poszukujemy, zatrudniamy i inwestujmy w  ludzi, których motywuje szukanie lepszych rozwiązań i są nastawieni na rezultat i Klienta. Jako firma promujemy i nagradzamy postawy, które są zgodne z naszymi wartościami.