Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


30 dni na zwrot towaru

Masz prawo być niezdecydowana, dlatego w femiZone dajemy Ci gwarancję zwrotu towaru do 30 dni!

Czym jest Gwarancja Zwrotu 30 dni?

Jest to dedykowana usługa sklepu femiZone, która uprawnia Klientów do zwrotu pełnowartościowego produktu lub wymiany na inny. Gwarancja Zwrotu to udogodnienie dla Klientów sklepu polegające na wydłużeniu czasu odstąpienia od umowy kupna z ustawowych 14 dni do 30. W femiZone działamy prokonsumencko, minimalizując ryzyko zakupowe zadbaliśmy o komfort zakupów w postaci możliwości skorzystania z Gwarancji zwrotu.

kto-i-kiedy.png

Kto i kiedy może skorzystać z Gwarancji zwrotu towaru do 30 dni?

Z gwarancji może skorzystać każdy Klient femiZone. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest zwrot pełnowartościowego towaru tj. towaru nieużywanego oraz nierozpakowanego, oryginalnie zapakowanego oraz okazanie dowodu zakupu (paragonu fiskalnego lub faktury VAT).

Zwrotom nie podlegają produkty używane, niepełnowartościowe.

jak-zwrocic.png

Jak zwrócić lub wymienić towar?

Towar możesz zwrócić lub wymienić poprzez formularz zwrotu dołączony do przesyłki, wysyłając zgłoszenie poprzez formularz w zakładce kontakt, mailowo na adres sklep@femizone.pl lub telefonicznie pod nr 62 590 42 22. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa zamawiający.

Adres do wysyłki:

Magazyn Meringer
ul. Metalowców 3-11
62-800 Kalisz

zwrot-naleznosci.png

Zwrot należności

Zwrot należności za towar nastąpi w kwocie, która widnieje na paragonie lub fakturze VAT. Zwrot zostanie zrealizowany przelewem bankowym na wskazany rachunek bankowy w terminie 7 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej do naszego magazynu.