Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Ciąża i poród

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Test owulacyjny paskowy

0000180
19,77 zł brutto

Test stworzony na podstawie metody immunochromatograficznej, służący do jakościowego oznaczania in vitro ludzkiego hormonu luteinizującego (hLH) w moczu.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Test owulacyjny paskowy

Test owulacyjny przeznaczony wyłącznie do stosowania w diagnostyce in vitro. Stanowi jednoetapowy test stworzony na podstawie metody immunochromatograficznej, służący do jakościowego oznaczania in vitro ludzkiego hormonu luteinizującego (hLH) w moczu. Dzięki tej metodzie można przewidzieć czas pojawienia się owulacji. Test może być przeprowadzany zarówno przez profesjonalistę, jak i samodzielnie. Przeprowadzono badania, które pokazały, że u 38% kobiet wyrzut LH utrzymuje się krócej niż 10 godzin. Dlatego zalecane jest wykonywanie testu owulacyjnego dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Dzięki temu możliwe jest skuteczniejsze i bardziej precyzyjne oszacowanie czasu owulacji. Wyrzut LH występuje zazwyczaj przez owulacją, zanim dojdzie do uwolnienia komórki jajowej. Po uwolnieniu komórka jajowa ma około 24 godziny, w trakcie których możliwe jest zapłodnienie. Test owulacyjny pomaga przewidzieć dwa najbardziej płodne dni następujące po rozpoznaniu wyrzutu LH. To nieoceniona pomoc w maksymalizacji szans na zajście w ciążę. Dokładność testu jest bardzo wysoka i wynosi ponad 99%. Test daje wynik pozytywny dla próbek zawierających 25mlU/ ml hormonu LH lub więcej. Opakowanie zawiera 5 testów paskowych, pojemnik na próbkę moczu oraz szczegółową instrukcję na temat postępowania i interpretacji wyników testu. Test jest wyposażony w obszar kontrolny, dzięki któremu można mieć pewność, że test owulacyjny działa prawidłowo.

Cechy produktu:

  • test paskowy,
  • 5 sztuk w opakowaniu,
  • dokładność testu powyżej 99%,
  • zestaw z pojemnikiem na próbkę moczu.

Sposób zastosowania:

Produkt w zamkniętym opakowaniu powinien mieć temperaturę pokojową. Należy wyjąć pasek z opakowania, zanurzyć pasek w moczu końcem strzałki wskazującej w kierunku naczynia z moczem. Nie zanurzać paska bardziej niż do punktu maksymalnego zanurzenia. Odczekać co najmniej 15 sekund, wyjąć pasek z kubka i położyć go płasko na czystej powierzchni. Odczytać wynik testu po upływie 10 minut. Wyrzuć zestaw testowy niezwłocznie po jednorazowym użyciu. Nie zaleca się przeprowadzania testu z użyciem pierwszego porannego moczu. Należy użyć moczu o jakiejkolwiek innej porze dnia. Najbardziej precyzyjne wyniki można osiągnąć posługując się próbkami pobranymi o tej samej porze dnia.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.