Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Schulke wipes bagless system Schulke (wiaderko + 6 x 130 chusteczek )

10.03.06.92
285,75 zł brutto

Wipes safe&easy – system chusteczek do nasączania w wiaderku to innowacyjna metoda umożliwiająca dezynfekcję na najwyższym poziomie higieny.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Wipes safe&easy – system chusteczek do nasączania w wiaderku (Schulke)

Wipes safe&easy – system chusteczek do nasączania w wiaderku to innowacyjna metoda umożliwiająca dezynfekcję na najwyższym poziomie higieny.

Wipes safe&easy – system chusteczek do nasączania to zestaw złożony z plastikowego wiaderka i pakietu chusteczek przeznaczonych do nasączenia preparatem do dezynfekcji. Jest to niezwykle wygodny i funkcjonalny sposób na przygotowanie środków do mycia i dezynfekcji w obszarach funkcjonowania opieki zdrowotnej. Chusteczki do nasączania Schulke wipes safe&easy doskonale nadają się do stosowania w przestrzeniach należących do wysokiego ryzyka kontaminacji.

System chusteczek do nasączania wraz z wiaderkiem jest łatwy do użycia. Wiaderko z suchymi chusteczkami należy napełnić wybranym środkiem do dezynfekcji. Po zalaniu chusteczek preparatem można z nich korzystać przez 28 dni.

Chusteczki dołączone do zestawu mają wysoką gramaturę wynoszącą 50 g/cm3. Dzięki temu są one bardzo wytrzymałe. Nie pozostawiają na czyszczonych powierzchniach smug ani włókien. Poliestrowe chusteczki skutecznie usuwają zabrudzenia.

Chusteczki safe&easy należy stosować do mycia i dezynfekcji powierzchni lub wyrobów medycznych. Przeznaczenie systemu Schulke wipes safe&easy zależeć będzie od zastosowanego preparatu.

Profesjonalne wiaderko wykonane z solidnego plastiku jest przeznaczone do jednorazowego użytku.

Wiaderko jest wyposażone w szczelne wieczko zamykane zatrzaskowo. Pozwala ono na wygodne pobieranie z wiaderka pojedynczych chusteczek i szybkie zamykanie wieczka chroniącego zawartość przed wysychaniem. Wiaderko chroni także zawartość przed kontaminacją.
Na ściance wiaderka znajduje się etykieta, na której należy umieścić informacje o umieszczonym wewnątrz preparacie oraz dacie przygotowania.

Cechy produktu:

 • łatwy w użyciu,
 • jednorazowego użytku,
 • zestaw złożony z wiaderka + 6 x 130 chusteczek,
 • gramatura chusteczek 50 g/cm3,
 • wygodny w użyciu,
 • chroni przed kontaminacją,
 • możliwość nasączenia chusteczek różnymi preparatami,
 • zatrzaskowe zamknięcie,
 • zapewnia szczelność,
 • chroni przed wysuszeniem,
 • możliwość korzystania przez 28 dni.

Ilość dostępnych chusteczek:
- w zestawie z wiaderkiem – 6 x 130 sztuk chusteczek o wymiarach 30 × 19 cm;

Sposób zastosowania:
Suche chusteczki są umieszczone wewnątrz wiaderka, które chroni zawartość przed kontaminacją. Pojemnik należy napełnić 2,5 litrami roztworu roboczego środka do dezynfekcji. Całkowite nasączenie chusteczek następuje po upływie 30 minut. Po tym czasie chusteczki są gotowe do użycia. Należy umieścić na etykiecie datę przygotowania płynu oraz jego nazwę. Produkt zachowuje swoje właściwości do 28 dni.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.