Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Pampersy dla dorosłych

Pampersy dla dorosłych

Unieruchomienie dorosłej osoby w łóżku z uwagi na przebyty uraz czy poważną chorobę, rodzi problemy natury fizjologicznej i higienicznej. Taką osobę trzeba myć i sprawić, żeby mogła godnie realizować swoje potrzeby. Pomocne pod tym względem będą pampersy dla dorosłych. Jednocześnie pieluchomajtki to dyskretny sposób radzenia sobie ze wstydliwym problemem nietrzymania moczu. Pampersy dla dorosłych z naszego sklepu - Hartmann - MoliCare Premium Slip są wyposażone w trójwarstwowy wkład chłonny o anatomicznym kształcie, do którego dodano warstwę szybkiej dystrybucji moczu. Dzięki temu wkład ten wchłonie więcej moczu, niż inne. Poza tym, dla wygody używania takie pampersy mają miękkie, zagięte zakładki boczne, które zabezpieczą przed wyciekaniem moczu na zewnątrz oraz mają elastyczne nitki w okolicy krocza. Tekstylna warstwa zewnętrzna sprawia, że pod ubraniem nie odznaczają się tak, jak zwykłe pampersy dla dorosłych, co ma znaczenie dla pacjentów chodzących.

Panele boczne takich pieluchomajtek mają sfery przepuszczające powietrze, a przylepce wielokrotnego użytku sprawiają, że łatwiej z nich korzystać w toalecie. Pampersy dla dorosłych w postaci pieluchomajtek MoliCare Premium Slip zabezpieczą maksymalnie przed przeciekaniem moczu, dzięki wysokiej zdolności wchłaniania wilgoci. Skutecznie zatrzymają mocz we wnętrzu wkładu, co jest nie bez znaczenia dla skóry człowieka. Nie ma ona ciągłego kontaktu z moczem, dzięki czemu nie jest narażona na podrażnienia. Pieluchomajtki dostępne są w różnych rozmiarach i mogą ich używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.