Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Żel położniczy na szybki i łatwy poród!

Żel położniczy na szybki i łatwy poród!

 Boisz się porodu? Mamy rozwiązanie żel położniczy Gynotal

Chociaż moment poczęcia jest dla Kobiet pięknym doświadczeniem, nie sposób bagatelizować strachu i obaw jaki z nim wiążą. Przyjrzeliśmy się wybranym wypowiedziom na jednym z for internetowych, co Kobiety mówią na temat bólu porodowego ? Oto komentarz Iwony „…W dzień porodu od wczesnego rana zwijałam się z bólu a potem było tylko gorzej…Miałam też nacinane krocze, bo mała była duża-3900g. I tutaj tez masakra…..zużyli na mnie wszystkie nici świata chyba, ból okropny, myślałam że nie wstanę z łóżka, tak mnie to szycie ciągnęło….po 3tyg było już ok". W podobnym tonie utrzymana jest wypowiedź Pani Anety, „…ja rodziłam 17godz- musiałam leżeć, wyłam z bólu, totalna trauma".

W internecie na każdym kroku znajdziecie relacje matek, dla których powicie dziecka wiązało się z dyskomfortem. Czy istnieje skuteczny sposób, by ułatwić przebieg porodu? Wyniki badań to potwierdzają. Użycie żelu Gynotal skraca fazę wypychania dziecka aż o 30% (26 minut), a całkowity przebieg porodu ulega redukcji o 30% (a więc około 106 minut). Dzięki temu Pacjentka i dziecko tracą mniej sił.

Zobacz jak działa żel położniczy Gynotal:

Istotnym wyróżnikiem jest ochrona krocza przed rozerwaniem. Jest to o tyle ważne, że rozerwanie krocza prowadzi do poważnych powikłań. Wśród nich odnotowuje się m.in. nietrzymanie stolca, zakażenie i rozejście się rany krocza, wypadanie narządów miednicy, zakażenia, krawiaki bądź uszkodzenie ściany pochwy.

To nie wszystkie spośród jego zalet, Gynotal żel położniczy jest:

- hipoalergiczny, co minimalizuje ryzyko reakcji alergicznej

- nie zawiera konserwantów, lateksu, dzięki czemu jest bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka

- w jego składzie brak jest składników farmaceutycznych, które byłyby wchłaniane przez organizm

Rozwój medycyny sprawia, że dziś efektywnie da się ograniczyć ból i dyskomfort Pacjentek podczas porodu. Tylko od Ciebie zależy, czy sięgniesz po dogodne rozwiązanie.

Zapraszamy do naszego sklepu!

Bibliografia:

F. Schaub, M. Litschgi, I. Hoesli, Wolfgang Holzgreve, U. Bleul and V. Geissbu¨hler, Obstetric gel shortens second stage of labor and prevents perineal trauma in nulliparous women: a randomized controlled trial on labor facilitation, „J. Perinat. Med.” 36 (2008) 129–135

https://parenting.pl/zel-polozniczy

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-kobiece/pekniecie-krocza-w-czasie-porodu-klasyfikacja-zapobieganie-powiklania_46276.html#pekniecie-krocza-powiklania