Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Pieluchomajtki dla osób dorosłych

Pieluchomajtki dla osób dorosłych

Czy pieluchomajtki dla osób dorosłych z nietrzymaniem moczu to dobre rozwiązanie?

Problemem przed jakim staje wiele osób, bez względu na wiek jest nietrzymanie moczu (NTM), zwane też inkontynecją moczu. Podłoże tej choroby może mieć przyczyny natury psychicznej jak i fizjologicznej. Samoocena osób dotkniętych tą przypadłością ulega drastycznemu obniżeniu, prowadząc do wykluczenia i osamotnienia. Nie czują się one pewnie, unikając aktywnego uczestniczenia w życiu społecznym.

Kogo dotyczy problem nietrzymania moczu?

Choroba objawia się m.in. podczas kichania, śmiechu bądź też kaszlu. Problem polega na tym, że Pacjenci z powodu wstydu, który odczuwają,mają nawet opory by powiedzieć o dolegliwości w gabinecie lekarskim. Tymczasem statystki jednoznacznie pokazują, jak powszechne jest NTM, aż połowa kobieta powyżej 80 roku życia, musi się mierzyć z nietrzymaniem moczu. Problem nie dotyczy jednak tylko osób starszych, gdyż nietrzymanie moczu może towarzyszyć wielu schorzeniom i występować epizodycznie.

Wygoda i dyskrecja gwarantowana

By zwiększyć komfort osób dotkniętych przypadłością zaleca się stosowanie pieluchomajtek. Niezaprzeczalnym atutem wiodących marek, jest to, że zapewniają one ochronę przed przeciekaniem, ale również nieprzyjemnym zapachem. Dopasowując się konturów ciała, gwarantują wygodę i dyskrecję. Ważne przy tym, by pieluchomajtki zostały założone w sposób prawidłowy. Zapewnia to redukcję ryzyka wycieków oraz zmniejszone ryzyko podrażnień skóry.

Obejrzyj instrukcję przedstawiającą jak założyć pieluchomajtki:

 

Produkty wyselekcjonowanych marek, znajdujące się w sklepie FemiZone, gwarantują bezpieczeństwo dla skóry, szybką absorbcję i w pełni oddychająca powłokę. Wykorzystane przy ich produkcji materiały nie szeleszczą, przez co nikt nie zorientuje się, że dana osoba ma założone pieluchomajtki. Pacjenci borykający się z inkontynecją moczu i używający pieluchomajtek sprawdzonych producentów, bezproblemowo mogą podróżować i aktywnie spędzać czas, wykonując codzienne obowiązki.

Rozwiewamy wątpliwości pieluchomajtek

Zapoznaj się z charakterystyką poszczególnych pozycji produktowych, a uzyskasz odpowiedzi na pytania nurtujące użytkowników internetu i dowiesz się „jak dobrać rozmiar pieluchomajtek?” oraz „jaki jest koszt pieluchomajtek?”.

Bibliografia:

R.Wróbel, A. Kremska, B.Kołodziej, E.Barnaś, Ocena częstości występowania objawów nietrzymania moczu  w populacji kobiet po 40. roku życia. Przegląd Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego i Narodowego Instytutu Leków w Warszawie, Rzeszów 2013, s. 40–49

https://zdrowie.tvn.pl/a/nietrzymanie-moczu-przyczyny-czynniki-ryzyka-objawy-i-leczenie

https://www.tourmedica.pl/blog/co-to-jest-ntm/

https://zdrowie.pap.pl/intymnosc/nietrzymanie-moczu-da-sie-poskromic