Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Bielizna chłonna TENA Lady Pants Plus Medium (Rozmiar M) - 9 szt.

00.00.05.46
23,71 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na nietrzymanie moczu - TENA Lady Pants - niezwykle bezpieczna i dyskretna bielizna chłonna stworzona specjalnie dla kobiet.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie (1 item)

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Bielizna chłonna TENA Lady Pants Plus Medium (Rozmiar M) - 9 szt.

Bielizna chłonna dla kobiet z problemem nietrzymania moczu. TENA Lady Pants to pierwsza w Polsce bielizna chłonna stworzona specjalnie dla kobiet. Kształt dopasowany do kobiecej anatomii ciała i cielisty kolor zapewniają komfort i dyskrecję, nawet przy poważnych problemach z nietrzymaniem moczu. Bielizna chłonna dla kobiet, które chcą pozostać aktywne, zaprojektowana tak by nie wyróżniała się pod ubraniem. Specjalny wkład chłonny zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią i powstrzymuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Użyty materiał jest miękki i delikatny dla skóry, dzięki czemu nie ma kompromisu między doskonałą ochroną a wygodą.

  • Dyskretna ochrona nawet przy ciężkim nietrzymaniu moczu
  • Kształt dopasowany do kobiecej anatomii, bielizna nie wyróżnia się pod ubraniem
  • Kontrola powstawania nieprzyjemnego zapachu dzięki systemowi Odour Neutralizer
  • Miękki, oddychający materiał
  • Rozmiar 75-105cm w pasie

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu średnim i ciężkim.

Zastosowanie:

TENA Lady Pants są zakładane i noszone pod ubraniem jak zwykła bielizna. Absorbują wilgoć i wiążą ją w środku wkładu chłonnego niwelując nieprzyjemny zapach.

System FeelDry gwarantuje ochronę

Zastosowanie superabsorbenta pozwala na błyskawiczne wchłanianie wilgoci wiążąc ją wewnątrz wkładu. Dzięki temu skóra pozostaje sucha nie nie jest narażona na dodatkowe podrażnienia.

Odour Neutralizer zapewnia świeżość

Specjalny wkład neutralizuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu dzięki czemu łatwiej zachować dyskrecję.

Potrójna ochrona

Bielizna TENA Lady zapewnia Ci kompleksową ochronę wszędzie tam gdzie jest to potrzebne. Chroni zarówno przed przeciekaniem i uczuciem wilgoci jak i przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu.

Bielizna TENA Lady jest bezpieczna i przetestowana

Testy dermatologicznie potwierdziły, że wszystkie materiały i elementy bielizny są w pełni bezpieczne dla Twojej skóry.

Sposób użycia:

  • Włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę.

Po wykorzystaniu:

  • Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych.
  • Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem.
  • Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
9
Poziom chłonności
5,5/8
Rozmiar w pasie
75 - 105 cm
Dla osób
Chodzących
Do użytku
W dzień

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.