Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Pieluchomajtki Abena Abri-Form M2

00.00.05.36
56,34 zł brutto
2,35 zł za sztukę

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dla osób cierpiących na nietrzymanie moczu w stopniu ciężkim. Pieluchomajtki Abena z wygodnym mocowaniem i wskaźnikiem wilgotności. Komfortowa i dyskretna ochrona.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie (3 items)

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Pieluchomajtki Abena Abri-Form M2

Pieluchomajtki stworzone dla osób z ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Abena Abri-Form zostały zaprojektowane, by zapewnić maksymalną ochronę przy jak największym komforcie użytkowania. Specjalne mocowanie, umożliwia wygodne repozycjonowanie na ciele i idealne dopasowanie. System TopDry gwarantuje, że wilgoć zostanie szybko odprowadzona, a powierzchnia w styczności ze skórą pozostanie sucha. Specjalny wkład zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

  • Mocujące paski zaopatrzone w rzepy i klej
  • Oddychający materiał na całej powierzchni
  • System TopDry gwarantuje szybkie odprowadzenie wilgoci
  • Dodatkowe barierki chronią przed przeciekaniem
  • Wskaźnik wilgotności
  • Testowane dermatologicznie
  • Rozmiar w pasie 70 - 110 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu ciężkim.

Zastosowanie:

Wskaźnik wilgotności informuje o konieczności wymiany pieluchomajtek. Konstrukcja, zaopatrzona w taśmy z klejem i rzepami, ułatwia zakładanie i dopasowanie na ciele. Materiały, z których został wykonany produkt, są w pełni bezpieczne dla skóry, a oddychający materiał zapewnia cyrkulację powietrza.

Wygodne mocowanie

Wysokiej jakości elastyczne taśmy wyposażone w rzepy i klej pozwalają na repozycjonowanie założonej pieluchy i lepsze dopasowanie na ciele także u osób leżących.

Wskaźnik wilgotności

Specjalny wskaźnik, znajdujący się na zewnątrz pieluchomajtek, zaopatrzony jest w skalę, co pozwala szybko i wygodnie stwierdzić stopień zawilgocenia i konieczność wymiany.

System TopDry

Zastosowanie specjalnego systemu zapewnia nie tylko doskonałą chłonność i bezpieczeństwo pieluchomajtki, ale gwarantuje również cyrkulację powietrza - skóra oddycha, co nie pozostaje bez znaczenia dla jej kondycji i zdrowia.

Suchość i świeżość

Poza zapewnianiem uczucia suchości i wiązaniem wilgoci wewnątrz, zadaniem Abri-Form jest również redukcja nieprzyjemnego zapachu. Ochrona i dyskrecja w jednym.

Pieluchomajtki są bezpieczne i przetestowane

Testy dermatologicznie potwierdziły, że wszystkie materiały i elementy pieluchomajtki są w pełni bezpieczne dla Twojej skóry.

Delikatny i miły w dotyku materiał

Pieluchomajtki zostały wykonane z tekstylnej włókniny, która w dotyku przypomina fakturą bawełnę bawełnę. Skład jest pozbawiony lateksu, a materiał nie jest bielony przy użyciu chloru.

Certyfikat Nordic Ecolabel

Wszystkie pieluchomajtki Abena Abri-Form posiadają certyfikat Nordic Ecolabel. Gwarantuje on nie tylko, że produkt jest wolny od szkodliwych alergenów, ale również to, że materiały i proces jego produkcji nie zagrażają środowisku naturalnemu i Tobie. Znak Nordic Swan sygnuje produkty wiodące prym w tej dziedzinie.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wycieku moczu, dotykającym nawet 50% kobiet po okresie menopauzy na świecie. Warto wiedzieć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie najczęściej wskazuje na szereg mozliwych chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Choć jego przyczyny mogą być różne, tak fizjologiczne jak i psychiczne, to jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie różnym stopniem popuszczania podczas wysiłku fizycznego, kaszlu, śmiechu czy kichania. Dotkliwie utrudniaja codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie dziwi, że często jest „cichym” powodem wycofywania się kobiet z życia zawodowego i towarzyskiego. Otyłość, oraz ciąże mnogie (zwłaszcza te rozwiązane przy pomocy metod operacyjnych) dodatkowo zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemu. Także obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na wystąpienie objawu inkontynencji.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków problem ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny, jednak nieleczony może się pogłębiać. W codziennym radzeniu sobie z nim, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności. Do popularnych metod wyeliminowania problemu i profilaktyki zapobiegania mu, należą również regularne ćwiczenia mięśni Kegla.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych, tym samym w momencie kiedy dotyka on osób młodszych często wiąże się z uczuciem wstydu. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje lub ukrywa problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
24
Przebadany dermatologicznie
TAK
Poziom chłonności
7/9
Pakowanie
Zbiorczo
Rozmiar w pasie
70 - 110 cm
Dla osób
Chodzących i niechodzących
Do użytku
W dzień i w nocy